UPS در محاسبات اج/ آنچه که باید بدانید

نسل جدید UPS در محاسبات اج

 

نسل جدید UPS در محاسبات اج موضوع این پست از سری مقالات مربوط به یو پی اس و کاربرد های ویژه آن است. همانطور که مشاغل در محیط های توزیع شده فناوری اطلاعات برای حمایت از دیجیتالی شدن و افزایش تعداد کارکنانی که در خانه کار می کنند سرمایه گذاری می کنند، با چالش مدیریت و نگهداری چندین سایت بدون کارمند روبرو هستند. معمولاً فضا در محیط های محاسباتی توزیع شده، محدود است و با افزایش نیازهای فناوری اطلاعات، فضای کمی برای چیزهای دیگر از جمله زیرساخت های برق، باقی می ماند.

قدرت نسل جدید UPS  در محاسبات اج  و برآوردن نیاز های زیر ساخت قدرت

فناوری منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) برای برآوردن نیازهای زیرساخت قدرت ویژه سایت های محاسبه لبه تکامل یافته است. این نسل جدید از UPS ها در بسته های فشرده تری قدرت بیشتری را ارائه می دهند و به مشاغل اجازه می دهد از فضاهای موجود خود به بهترین نحو استفاده کنند، خواه یک اتاق سرور کوچک در یک ساختمان اداری باشد یا یک گوشه خلوت در طبقه کارخانه.

واحدهای متصل و با طول عمر بیشتر UPS

همه سایت هایی که زیرساخت فناوری اطلاعات را در خود جای داده اند، به ویژه آنهایی که بخشی از شبکه های محاسباتی پیشرفته برای پشتیبانی از اینترنت اشیا هستند، باید از قابلیت دسترسی و انعطاف پذیری اطمینان حاصل کنند. مدل های UPS کوچکتر و سبک تر که چگالی قدرت بیشتری را ارائه می دهند ، به طور ایده آل برای این محیط ها مناسب است. این UPS ها دارای فاکتورهای جمع و جور و انعطاف پذیر هستند که اندازه و وزن واحد را کاهش می دهند. مدل های جدید را می توان علاوه بر نصب روی قفسه ها و برج ها روی دیوار ، سقف و حتی زیر میز کار نصب کرد. این سطح از انعطاف پذیری به مدیران اجازه می دهد هنگام استقرار زیرساخت های برق خلاق شوند تا بتوانند فضای بیشتری را آزاد کنند. به لطف استفاده از باتری های لیتیوم یونی که به طور معمول هشت تا ده سال عمر می کنند، این دستگاه ها تا سه برابر طول عمر تکنولوژی قدیمی را افزایش می دهند. این بدان معناست که معمولاً نیازی به تعویض باتری ها نیست و UPS ها عملاً بدون تعمیر و نگهداری هستند. در شرایط عادی، مدیر هرگز نیازی به بازدید از سایتی به جز تعویض واحد ندارد. این می تواند منجر به صرفه جویی در کل هزینه مالکیت، به ویژه در محیط های بسیار پراکنده شود. هزینه های تعمیر و نگهداری می تواند برای شرکت هایی با شعب متعدد یا مکان های خرده فروشی افزایش یابد. علاوه بر این، آنها می توانند اتصال مبتنی بر ابر را ارائه دهند و نظارت از راه دور و مدیریت زیرساخت های فناوری اطلاعات را در سایت های توزیع شده به ویژه در مکان هایی که دسترسی به آنها دشوار است، آسان کند.

ملاحظاتی در انتخاب نسل جدید UPS در محاسبات اج

نکات کلیدی هنگام انتخاب یک UPS مناسب برای سایت های IT توزیع شده و محاسبات پیشرفته به شرح زیر است:

قابلیت اتصال

هنگام انتخاب UPS، به دنبال گزینه های نظارت از راه دور باشید. قابلیت های از راه دور به مدیران اجازه می دهد تا از زیرساخت های برق به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روزه از هرجایی دید داشته باشند. جریان مداوم داده های گرفته شده از واحدها، مدیران را در جریان سلامت و عملکرد قرار می دهد تا در صورت بروز هرگونه مشکل، بتوانند سریعاً به آنها رسیدگی کنند. این امر به ویژه در محیط های محاسباتی حاشیه ای  که اغلب شامل مکان های دور از دسترس است، بسیار مهم می باشد.

گزینه های نصب انعطاف پذیر

محیط های توزیع شده ممکن است محدودیت های فضایی چالش برانگیزی داشته باشند و انتخاب یو پی اس که دارای گزینه های نصب انعطاف پذیر است بسیار حیاتی است. حتی بهتر است، به دنبال دستگاه یو پی اسی باشید که می تواند روی دیوار یا سقف نصب شود. به عنوان مثال در یک محیط خرده فروشی، واحدها به راحتی می توانند در پشت یک پیشخوان خرده فروشی قرار گرفته و در آنجا به سیستم های فروش متصل شوند.

خاموشی خودکار

یک یو پی اس را انتخاب کنید که دارای توانایی داخلی برای خاموش کردن برنامه های کاربردی است که بیش از مدت زمان پشتیبان گیری از یو پی اس پشتیبانی می کند. به این ترتیب سرورها و ماشین های مرتبط به درستی خاموش می شوند و از تجهیزات و داده ها محافظت می کنند.

ضمانتنامه

به طور معمول گارانتی استاندارد UPS لیتیوم یون ۵ سال است اما همه ضمانت ها به یک اندازه تعیین نمی شوند. بهتر است به دنبال خرید مستقیم از یک فروشنده مطمئن باشید که هم UPS و هم جایگزینی باتری را تضمین کند.

شرکت پویا توسعه افزار با بیشا ز ۳۰ سال سابقه در تولید ups و باتری با ارائه گارانتی معتبر و خدمات و پشتیبانی ۱۰ ساله به شما این اطمینان را میدهد که برای خدمات و پشتیبانی هیچ نگرانی را به دل راه ندهید و یک خرید آسان و به دردسر را داشته باشید .