خرید یو پی اس آنلاین Online UPS با بهترین قیمت

یو پی اس آنلاین (Online UPS) یک نوع استابلایزر برق است که در طول تمام زمان، باتری‌های خود را برای تامین برق به بارهای متصل به آن استفاده می‌کند.

امروزه بسیاری از امور روزانه ما توسط وسایل الکترونیکی انجام می شوند که طبیعتا هر یک از آنها برای اینکه بتوانند کارایی لازمه را داشته باشند لازم دارند تا به صورت مستقیم و غیر مستقیم به برق شهری متصل شوند. همانطور که می دانید برق شهری دارای نوسانات بسیار زیادی می باشد که این نوسانات در صورتی که به خوبی کنترل و مهار نشوند می توانند به قطعات و برد های به کار برده شده اینگونه دستگاه ها آسیب های جدی وارد نموده و حتی باعث از بین رفتن آنها شوند به همین منظور لازم است تا همواره یک محافظ را ما بین دستگاه های الکترونیکی و جریان برق شهری قرار دهید تا بتوان از اینگونه نوسانات و آسیب هایی که ممکن است به سیستم های گران قیمت شما وارد کنند جلوگیری نمایید.

یکی از این دست محافظ ها با نام یو پی اس شناخته می شود که خود دارای مدل های مختلفی می باشد. از یو پی اس می توان به عنوان بهترین محافظ در برابر نوسانات و قطعی های مکرر برق نام برد.

یکی از برترین انواع یو پی اس که امروزه در بسیاری از شرکت ها سازمان ها مورد استفاده می گیرد یو پی اس آنلاین، یو پی اس آنلاین تاور و یو پی اس آنلاین رکمونت تاور و… میباشد.

این مدل از یو پی اس در برابر سایر انواع دیگر دارای ویژگی های بیشتری و بهتری می باشد که از جمله آنها می توان به عدم نیاز به قرار دادن قطعه اضافه به جهت نویزگیری جریان به دلیل دارا بودن مدارهای بهینه شده و همچنین در کنار این ویژگی می توان به قیمت مناسب این نوع از یو پی اس در برابر دیگر انواع یو پی اس اشاره نمود به همین جهت کسب و کار هایی که مایل اند تا از سیستم های الکترونیکی به خصوص سیستم های کامپیوتری خود در برابر نوسانات برقی و همچنین خطرات ناشی از قطع ناگهانی برق محافظت نمایند می توانند با تهیه یک یا چند یو پی اس آنلاین نسبت به انجام این کار پیشگیرانه اقدام نمایند. یکی از بهترین راه‌حل‌ ها برای جلوگیری از این مشکلات، خرید یو پی اس است.

کارکرد یو پی اس آنلاین

این نوع یو پی اس با استفاده از تکنولوژی آنلاین، به صورت مستقیم بار برقی را از باتری‌های خود تغذیه می‌کند و در همین حین باتری‌ها را از طریق برق شهری یا منبع برق اصلی شارژ می‌کند.

وقتی یو پی اس آنلاین به برق شهری وصل می‌شود، برق ورودی ابتدا به یک سیستم تنظیم کننده ولتاژ و فرکانس می‌رسد. این سیستم، ولتاژ و فرکانس برق ورودی را تنظیم می‌کند و سپس برق را به یک مبدل برق تبدیل می‌کند. مبدل برق، برق متناوب ورودی را به برق مستقیم تبدیل می‌کند و باتری‌های یو پی اس را شارژ می‌کند.

هنگامی که برق شهری ناپایدار می‌شود یا قطع می‌شود، یو پی اس آنلاین به صورت فوری و بدون وقفه به تامین برق از باتری‌های خود می‌پردازد. در این حالت، مبدل برق، برق مستقیم از باتری‌ها را به برق متناوب تبدیل کرده و بارهای متصل به یو پی اس را با برق پایدار تامین می‌کند. همچنین، در همین حین باتری‌ها به طور پیوسته از طریق برق شهری یا منبع برق اصلی شارژ می‌شوند تا همیشه آماده تأمین برق باشند.

یو پی اس آنلاین به دلیل عملکرد پیچیده‌تر و استفاده از باتری‌های خود به عنوان منبع برق اصلی، قادر است در مواقعی که برق شهری ناپایدار است، برق پایدار را به بارها ارائه دهد و از تأثیرات نوسانات و افزونگی‌های برق جلوگیری کند. این نوع یو پی اس برای کاربردهایی که نیاز به پایداری و استمرار برق دارند، مانند سرورها، تجهیزات حساس، و سیستم‌های اورژانسی، مناسب است.

انواع یو پی اس ( UPS )

یو پی اس ها در انواع مختلفی هستند که به سه دسته ی کلی تقسیم بندی می شوند .

1 – یو پی اس های آماده به کار (آفلاین)
2 – یو پی اس های آنلاین
3 – یو پی اس های در تعامل با خط یا لاین اینتراکتیو
1 – یو پی اس ( UPS ) آماده به کار ( آفلاین ) :
این مدل از UPS ها، ارزان ترین نوع UPS هستند که نحوه ی کار آن ها به طور خلاصه، به این گونه است که در شرایط عادی دستگاه را مستقیما به برق شهری متصل می کنند و به هنگامی که برق رفت، UPS متوجه مشکل می شود و به حالت باتری تغییر وضعیت می دهد. به همین دلیل است که این نوع از UPS ها، UPS های خوبی نیستند زیرا بدون وقفه نیستند. لذا برای دستگاه های حساس نباید از این گونه UPS ها استفاده کرد.

2 – یو پی اس ( UPS ) های آنلاین یا برخط
این دسته از UPS ها، بهترین نوع UPS ها هستند اما گران ترین آن ها نیز می باشند. البته قیمت این UPS ها در گذشته بسیار بالاتر بوده است به گونه ای که تنها برای کاربرد های تجاری از UPS های آنلاین استفاده می کرده اند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی در این عرصه، استفاده از UPS های آنلاین، برای کاربرد های معمولی نیز مقرون به صرفه شده است. UPS ( UPS ) آنلاین، برخلاف یو پی اس ( UPS ) آفلاین، که تنها در هنگام قطع برق شروع به کار می کند، پیوسته در حال آماده باش است و برق را فیلتر می کند.

3 – یو پی اس ( UPS ) در تعامل با خط

نوع بعدی UPS ها، UPS در تعامل با خط است که این نوع UPS ها، هم در مدیرت قطع برق لحظه ای، عملکرد خوبی دارند و هم با استفاده از ترانسفورماتور هایی که ولتاژ خروجی شان را متناسب با نوسانات لحظه ای برق تنظیم می کند، قیمت بسیار پایینی دارند.

شما خرید یک یا تعدادی یو پی اس آنلاین برای شرکت یا کارخانه خود می توانید در کنار کنترل نوسانات برق با استفاده از باتری های موجود در این یو پی اس می توانید برای مواقعی که برق شهری قطع شد نیز به میزان کافی برق ذخیره شده وجود داشته باشد که بتوانید از آن برای ادامه فعالیت های اداری، تولیدی و خدماتی خود استفاده نمایید .

راهنمای خرید از شرکت پویا توسعه افزار

شما می توانید انواع باتری یو پی اس و تجهیزات ups و انواع باتری با بهترین کیفیت و قیمت را از سایت پویا توسعه افزار سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تحویل بگیرد ، شما می توانید علاوه بر باطری تمامی لوازم جانبی راه اندازی ups خودتان را با بهترین کیفیت از پویا توسعه افزار خریداری کنید .

در صورت داشتن سوال و درخواست مشاوره درباره خرید خود می توانید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل و سوال خود را با متخصصین ما در میان بگذارید .