شركت پويا توسعه افزار

باتری یو پی اس - UPS Battery

باتری یو پی اس

به طور کل تکنولوژی ساخت باتری یو پی اس با باتری خودرو متفاوت می باشد، اگر به صورت ساده بخواهیم توضیح دهیم تکنولوژی ساخت باطری یو پی اس  ساکن مشخص می باشد که با باطری یو پی اس باید در محل ثابتی قابل استفاده باشد، اما  خودرو در اکثر مواقع در حالت حرکت بوده باتری یوپی اس برای خودرو مناسب نمی باشد.

این نوع از باتری ها مزایای بسیاری نسبت به باتری های سنتی معلق در مایع دارند، از جمله اینکه براحتی می توان آنها را در مسافت های طولانی حمل و نقل کرد زیرا در مقابل نشتی محافظت شده اند، در حالی که باطری های سنتی معلق در مایع به عنوان یک ماده خطرناک و ریسک پذیر در نظر گرفته می شوند.

باتری های سیلد لید اسید برای جلوگیری از هرگونه احتمال فرار هیدروژن یا نشتی اسید، کاملا بسته شده اند.برای کاهش بیشتر احتمال نشتی، اسید با لایه هایی از نمد یا فیبر پوشانده شده است که آن را سر جای خود نگه دارد.

خرید باتری یو پی اس

باید اطلاعاتی از این باطری داشته باشید، باطری های سیلد اسید در انواع کاربرد های برقی استفاده  می شوند، مخصوصا در محل هایی که با قطعی برق بالا مواجه هستند.

باتری های یو پی اس یا سیلد اسید دارای دو نوع AGM و GEL هستند. باتری های سیلد اسید از دو پلیت سربی تشکیل می شوند که نقش الکترود ها و سولفوریک اسید را بازی می کنند و الکترولیت را تشکیل می دهند، سلول های VRLA فرمول شیمیایی یکسانی از اسید سرب دارند.

هنگامی که سلولی دشارژ می شود، سرب و اسید رقیق دچار واکنش شیمیایی شده که سولفات سرب و آب را تولید می کنند.هنگامی که سلولی نیزشارژ می شود، سرب سولفات و آب تبدیل به سرب و اسید می شوند. در طراحی تمامی باتری های سیلد اسیدی و یو پی اس جریان شارژ باید به گونه ای تنظیم شود که قابلیت جذب انرژی توسط باتری به وجود آید.

قیمت باتری یو پی اس

یکی از مهم ترین مسائل در دنیای امروز بحث هزینه است، باتری های یو پی اس نسبت به کارایی و کیفیت قیمت مناسبی دارند، برای خرید باتری یو پی اس علاوه بر ولت و آمپر باتری مشخصات دستگاه شما و مدت استفاده شما از دستگاه یو پی اس مهم است.

باتری های ۱۲ ولت مورد استفاده در یو پی اس

باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۷ آمپر ساعت

باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۹ آمپر ساعت

باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۲ آمپر ساعت

باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۸ آمپر ساعت

باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۲۸ آمپر ساعت

باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۴۲ آمپر ساعت

باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۶۵ آمپر ساعت

باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۸۰ آمپر ساعت

باتری یو پی اس ۱۲ ولت ۱۰۰ آمپر ساعت

کشور تولید کننده باتری های یو پی اس

باتری یو پی اس ایرانی

باتری یو پی اس چینی

باتری یو پی اس کره ای

باتری یو پی اس تایوانی

باتری یو پی اس تایلندی

که معمولا با توجه به کیفیت مناسب بعضی از کارخانه های چینی و قیمت مناسب، بیشترین باتری های عرضه شده در بازار ایران تولید کارخانجات معتبر چین میباشد. 
شرکت پویا توسعه افزار افتخار دارد به پشتوانه سالها تجربه در زمینه تولید ، واردات، فروش و خدمات پشتیبانی باتری های یو پی اس، با برند انحصاری LT  با قیمت مناسب برای مشتریان محترم عرضه نماید.

 

فروش باتری یو پی اس در تهران

آدرس : تهران – خیابان مطهری – خیابان فجر ( جم ) – پلاک ۵۴ – واحد ۳

لیست محصولات

ut neque. commodo luctus ut risus. felis mattis
پیمایش به بالا